Kurumsal

Anasayfa » Kurumsal

Elis Grup hizmet verdiği sektöründe en yaratıcı çözümleri, en iyi hizmeti, en doğru zamanda ve en düşük maliyetle sunan bir kuruluştur. 15 yıllık tecrübeli yönetim kadrosu ve sahip olduğu değerlerden ödün vermeden faaliyet gösterdiği tüm alanlarda kısa sürede sektördeki öncü firmalar arasında yerini almıştır.

İş tekstili ve promosyon ürünleri konularda müşterilerimizin beklenti, ihtiyaç ve önerilerini kusursuz biçimde yerine getirebilmek için şimdiye kadar kat ettiğimiz yol, hep beraber göreceğimiz başarı dolu gelecek günlerin habercisidir.

Kalite Politikalarımız:

  • Yasal şartların yerine getirilmesi,
  • İş sağlığı ve güvenliği için gerekli olan önlemlerin alınması,
  • Müşteri memnuniyetinin azami derecede gerçekleştirilmesi,
  • Verilen hizmet ile imalatların tam ve hatasız yapılması,
  • Personel eğitiminin sağlanması suretiyle iş kazalarının önüne geçilmesi,
  • Şirket yönetimi olarak tüm çalışanlarımızın kalite politikamızı benimsemelerini, çalışma ve faaliyetlerini bu doğrultuda yürütmelerini sağlayacağımızı taahhüt ederiz.

Misyon & Vizyon

ELİS GRUP olarak çalıştığımız tüm alanlarda müşterilerimizin ihtiyaçlarını en uygun en yeni ve en ekonomik teknolojileri kullanıcıların hizmetine sunmak ve bununla beraber müşteri memnuniyetini ön planda tutarak etik değerler ışığında kaliteden ödün vermeden satış pazarlama ağımızı arttırmak , gelişme iyileşme faliyetlerini sürekli kılarak örnek bir kuruluş olmaktır.

Geçmiş başarılarımızın doğru ışığında sektörümüzde örnek ve önder bir kuruluş olarak varlığımızı sürdürmek ve  ELİS GRUP markasını uluslararası markalar düzeyine çıkarmaktır.